• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Нардеп Пушкаренко: Якісна інфраструктура у кожній громаді – пріоритет команди Президента

Програма "Велике будівництво" Президента Зеленського покликана зробити кожну громаду самодостатньою та розбудувати якісну освітню, спортивну, медичну та дорожню інфраструктуру в кожному куточку країни

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко
Народний депутат України Арсеній Пушкаренко
Реклама на dsnews.ua

"Дороги – це не тільки асфальт, розмітка і тротуари. Це артерії нашої країни. 1 гривня, вкладена в будівництво доріг, повертається в економіку у вигляді 1 гривні 60 копійок. Завдяки "Великому будівництву" в Україні відремонтовано та збудовано тисячі кілометрів автошляхів, якими шкільні автобуси везуть діток в сотні оновлених шкіл, а швидка допомога – доставляє пацієнтів до двохсот нових приймальних відділень по всій країні, обладнаних сучасною технікою. Це сотні нових стадіонів, басейнів та спортивних майданчиків, десятки мостів по всій країні", – наголосив Пушкаренко. 

У 2020 році було відремонтовано понад 4 тисячі кілометрів доріг державного значення, 2,5 тисячі – місцевого. Реконструйовано 71 приймальне відділення, понад 100 об'єктів спортивної інфраструктури. Активно розбудовується і освітня інфраструктура, зазначає нардеп. У 2020 році 114 шкіл збудовано, реконструйовано або капітально відремонтовано.

"Так само в цьому році майже 100 шкіл будуть введені в експлуатацію. Наприклад, в Олевську на Житомирщині, якою я опікуюсь, 30 років не могли здійснити реконструкцію гімназії. Ми всього за рік це зробили. Те саме стосується дитячих садочків. Сьогодні освітня інфраструктура – один із пріоритетних напрямків програми Президента "Велике будівництво", – повідомив депутат.

Серед планів "Велбуду" на 2021 рік – будівництво чи реконструкція понад 6 тис. км доріг і більше 200 мостів, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, близько сотні спортивних об'єктів, 1200 спортивних майданчиків.

Якісна медицина у кожній громаді країни – ще один важливий пріоритет програми Президента, заявляє Арсеній Пушкаренко. Цьогоріч буде зведено чи реконструйовано понад 140 приймальних відділень та 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості.

"У приймальних відділеннях з'явилися сучасні рентгени, томографи, ШВЛи тощо. Це те медобладнання, за яким ще кілька років тому громадяни мали їхати або в обласний центр, або до столиці. Сьогодні по всій країні мережа опорних лікарень покриває всі громади, люди можуть звернутися за допомогою до приймальних відділень поруч зі своїм домом, у доступності до години часу доїзду", – підсумував депутат.

    Реклама на dsnews.ua