• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Нардеп Рибалка, який втік від тесту на наркотики, так і не став співавтором закону "перевірку держслужбовців на наркоманію та алкоголізм"

Реклама на dsnews.ua
Законом пропонується запровадити щорічні перевірки на наркозалежність для чиновників і народних депутатів

Ця інформація розміщена на офіційному сайті ВР, передає "ДС".

Раніше серед ініціаторів проекту про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо розширення сфери застосування спеціальних перевірок значилося шість нардепів - більшість з яких колеги Рибалки по фракції Радикальної партії. Сам же Рибалка висловив бажання стати співавтором законопроекту тільки на десятий день після реєстрації проекту закону, так і той на своїй сторінці в соціальній мережі і після того, як деякі ЗМІ висловили сумніви в тому, чи зможе цей нардеп пройти перевірку.

"Підтримую ініціативу колег, зокрема, Дениса Силантьєва, про встановлення обов'язкової перевірки кандидатів на виборні посади і посади у виконавчій владі наркотичною залежністю та психічне здоров'я.

Для того, щоб готувати і приймати закони, дійсно треба бути принаймні в здоровому глузді. Тому звернувся з проханням включити мене в список співавторів законопроекту № 5409 "Про внесення змін до Закону України" Про запобігання корупції "щодо розширення сфери застосування спеціальних перевірок" (№ 5409) ... ", - написав тоді Рибалка.

До ініціаторів законопроекту нардепа додали, а ось в перелік співавторів він так і не зміг потрапити.

Додамо, що під час експрес-перевірки нардепів на наявність наркотичних речовин, проведеної журналістами УНН у кулуарах парламенту, глава комітету ВР з фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка був єдиним депутатом, який буквально втік від журналістів.

    Реклама на dsnews.ua