• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Нардеп-"слуга" пропонує передати прикордонні пункти пропуску "під крило" місцевим громадам

Реклама на dsnews.ua

Депутати парламентського комітету з питань національної безпеки 7 жовтня побували на державному кордоні — на ділянці Чернігівського загону

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби, передає "ДС"..

"Перед поїздкою ми виділили три головні питання: це імплементація закону щодо передачі прикордонникам 50-метрової смуги вздовж кордону для облаштування інженерних споруд, безпосередньо інженерне і технічне забезпечення контролю на кордоні, а також облаштування пунктів пропуску", — зазначив голова комітету Олександр Завітневич (фракція "Слуга народу").

Він додав, що для покращення роботи і сервісу пунктів пропуску і КПВВ їх необхідно передати в місцеві громади.

Завітневич також наголосив на необхідності забезпечення обладнанням, зокрема сканерами для перевірки транспорту, аби унеможливити приховування контрабанди.

Нардеп Юрій Здебський ("Слуга народу") заявив, що "досить часто на кордоні намагаються економити", але це питання парламентарі намагаються виправити.

"Зараз йде процес створення комплексної програми щодо інженерного обладнання державного кордону. Це велика програма, яка дасть можливість якісно залучати інвестиції, виділяти кошти на конкретні заходи з інженерного облаштування", — розповів він.

Як писала "ДС", прикордонники Луцького загону запобігли контрабанді сигарет до країн Європейського Союзу.

    Реклама на dsnews.ua