• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Нардепи ОПЗЖ майже не голосують в Раді, - КВУ

Сім народних депутатів, серед яких більшість є представниками фракції проросійської партії "Опозиційна платформа — За життя", пропустили всі голосування Верховної Ради у березні

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 2 квітня, повідомив Комітет виборців України, інформує "ДС".

"За даними КВУ, 7 народних депутатів не проголосували жодного разу за місяць (не натискали "за", "проти", "утримався"). Серед них Тарас Козак, Вадим Рабінович, Сергій Ларін, Володимир Кальцев, Юрій Солод (всі з ОПЗЖ, — прим. "ДС"), Степан Івахів (група "За майбутнє", — прим. "ДС"), Олесь Довгий (позафракційний). Також майже не голосували Антон Яценко (позафракційний) і Вадим Столар (ОПЗЖ), які натиснули кнопку для голосування лише 1 раз за місяць. Ігор Абрамович і Сергій Льовочкін (обидва з ОПЗЖ) взяли участь в 0,84% голосуваннях, Ренат Кузьмін – в 1,01%, Олександр Пузанов – 1,52%, Юрій Бойко – 1,86% (всі з ОПЗЖ), Олександр Дубінський – 2,36% (позафракційний). Мова йде як про депутатів, які загалом були відсутні на засіданнях Ради, так і про тих депутатів, які були присутні в Раді, однак участі в голосуваннях не брали", — йдеться у повідомленні. 

Лише один народний депутат України взяв участь в усіх голосуваннях Ради в березні – Максим Павлюк ("Слуга народу"). 

"Загалом впродовж місяця найактивніше голосували депутати "Слуги народу" та "Європейської солідарності". В середньому один депутат СН взяв участь у 81% голосувань Ради, ЄС – у 80% голосувань. Дещо нижче результат у депутатів "Голосу" — 76% та ВО "Батьківщина" — 74%. Натомість майже не голосували в Раді депутати "Опозиційної платформи — За життя", які натискали кнопку лише в 34% голосувань. Всього за місяць відбулося 13 пленарних засідань ВР, на яких було проведено 592 голосування", — додали в КВУ.

Раніше Комітет виборців України повідомив, що президент Володимир Зеленський не виконав більшість свої передвиборчих обіцянок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua