• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Нардепи запрошують Авакова до Ради: про що хочуть запитати

Народні депутати планують запросити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на годину запитань до уряду, яка відбудеться у пʼятницю, 19 березня

Пресслужба МВД
Реклама на dsnews.ua

Про це під час погоджувальної ради 15 березня повідомив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

За словами нардепа, парламентарів хвилює ситуація з вакцинацією, зокрема її темпи. Корнієнко зазначив, що планується розпочати обговорення напрямків вакцинації інших великих груп населення, зокрема соціальних працівників.

"Хотіли б запросити для короткої доповіді на годину запитань до уряду Арсена Борисовича Авакова, щоб ми зрозуміли ситуацію по вакцинації працівників МВС, яких вже можна за планом, здається, починати вакцинувати. Чи є там готовність, і чи можемо ми вже там працювати (над вакцинацією)", – сказав Корнієнко.

Він зазначив, що також нардепи планують поцікавитися у Авакова з приводу роботи органів правоохоронної діяльності. "Можливо, щодо тих резонансних законопроєктів, які були ухвалені торік, і чи є вже якісь результати. Наприклад, про крадіїв в законі, щодо збільшення відповідальності за порушення ПДР тощо", – наголосив нардеп.

Коментарів самого Авакова або ж його заступника Антона Геращенка з приводу запрошення нардепів поки що не надходило.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua