• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Нардепи попросили Шмигаля зняти обмеження на продаж непродовольчих товарів (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Нардепи звернулися до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням дозволити продаж батарейок, шкарпеток і лампочок

Фото документа опублікував нардеп від "Слуги народу" Ігор Фріс у своєму Facebook, передає "ДС".

"Після очікувань, що уряд спроможний зробити щось адекватне з тим локдауном і шаленою кількістю мемів, які стали наслідком реального комунікативного сюру між нардепами і Кабміном, направили колективне звернення на прем'єра щодо врегулювання проґалин, що стосуються непродовольчих товарів. Упевнений, що інші обмеження також тільки поглиблюють кризу і не сприяють поліпшенню ситуації в сфері охорони здоров'я", — написав політик.

У своєму повідомленні народні депутати послалися на статтю 16 Закону України "Про статус народного депутата України" та попросили прем'єр-міністра країни Дениса Шмигаля розглянути можливість внесення змін до постанови КМУ від 9 грудня 2020 року.

У документі сказано, що на території України необхідно зняти заборону на реалізацію деяких непродовольчих товарів у магазинах, які мають не менше 60% торгової площі, задіяної під реалізацію саме цих видів товарів. У список потрапили панчішні вироби, батарейки, лампочки та інші непродовольчі товари, які потрібні українцям в побуті щодня.

На завершення народні депутати попросили повідомити їх про розгляд документа в терміни, які встановлені Законом України. Надалі нардепи планують вивчити ще кілька питань, пов'язаних із запровадженням локдауну.

Як повідомляла "ДС", в період з 8 по 24 січня в Україні будуть діяти посилені карантинні обмеження.

    Реклама на dsnews.ua