• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Нардепи закликали до деескалації насильства на Близькому Сході

Народні депутати, члени групи дружби "Україна — Ізраїль" у Верховній Раді, закликають вжити всіх можливих заходів для деескалації насильства на Близькому Сході

У Раді закликали вжити заходів для деескалації конфлікту Ізраїлю та Палестини
У Раді закликали вжити заходів для деескалації конфлікту Ізраїлю та Палестини
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби українського парламенту, передає "ДС".

"В Україні з глибоким занепокоєнням спостерігають за триваючим останніми днями загостренням палестино-ізраїльського протистояння, яке вже призвело до численних людських жертв. Ракетні обстріли території Ізраїлю, а також удари ЦАХАЛу у відповідь тривають вже третю добу", — сказано у повідомленні.

Підкреслюється, що Україна, яка також потерпає від збройного конфлікту, розв’язаного Росією, як ніхто розуміє біль від людських втрат і руйнувань.

"Визнаючи право Ізраїлю на самооборону, ми закликаємо невідкладно вжити усіх можливих заходів для деескалації насильства. Немає нічого важливішого за життя людини, тому варто докласти всіх зусиль, щоб зупинити кровопролиття і попередити нові жертви серед цивільного населення", — вказано у заяві нардепів.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський відреагував на загострення збройного конфлікту між Ізраїлем і Палестиною, закликавши сторони негайно зупинити ескалацію заради життя людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua