• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Нардепи побачили ознаки корупції в розмові Зеленського з головою Укрексімбанку

Реклама на dsnews.ua
Телефонний дзвінок президента Володимира Зеленського голові правління Укрексімбанку можна оцінити як тиск на посадову особу

Про це заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв, передає "ДС".

"Вчора всі бачили дзвінок Зеленського голові правління Укрексімбанку під час зустрічі з бізнесом у Хмельницькому. Це чітко виглядало, як незаконний тиск на посадову особу державного банку в інтересах приватної особи. Сьогодні депутати "Європейської Солідарності" зробили подання на ДБР, НАБУ і НАПК про відкриття кримінального провадження за явне порушення президентом антикорупційного законодавства", - написав Ар'єв у себе в Facebook, опублікувавши фотокопії відповідних звернень до голів трьох відомств.

"Цікаво, як вони тепер відмажуть Зеленського?" - іронічно прокоментував нардеп.

Як писала "ДС", 3 червня президент Володимир Зеленський під час публічної зустрічі з представниками бізнесу в Хмельницькому зателефонував главі "Укрексімбанку" Євгену Мецгеру і закликав вирішити труднощі бізнесу з реструктуризацією кредитів.

"Для чого ти відправляєш їх до Лундышевой, якщо бізнесмени не можуть вирішити питання в Києві? Жень, послухай мене, тут не питання однієї компанії, це різні компанії. Значить це відбувається у вас по всій країні. Це глобально вирішуєте ви", - сказав під час телефонного дзвінка Зеленський.

Нагадаємо, 20 травня Володимир Зеленський на своїй прес-конференції заявив, що занадто незалежну банківську систему в Україні "дотиснуть", щоб банкіри не були такими обережними при видачі кредитів.

    Реклама на dsnews.ua