• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Наш край" висунув Сергія Шахова в мери Києва

Реклама на dsnews.ua

Київська організація партії "Наш край" висунула народного депутата Сергія Шахова кандидатом в мери Києва на майбутніх виборах до місцевих органів влади, які відбудуться 25 жовтня

Дане рішення було прийнято в ході Загальних зборів 22 вересня, йдеться в повідомленні політсили.

Зʼїзд столичної організації партії "Наш край" відкрився державним гімном.

Сергій Шахов під час свого виступу зазначив, що у всіх органах влади дуже мало людей, які дійсно розбираються в тому, що має бути в основі розвитку міста і країни.

"Наша команда – це команда господарників і професіоналів. І тому ми переконані, що, здобувши перемогу на місцевих виборах, ми зможемо забезпечити розвиток Київа, а кожному його жителю — корінному та новому — забезпечити комфорт і соціальний захист", — підкреслив Шахов.

На зборах представили тих, хто буде балотуватися в депутати Київської міської ради. Серед них — відомі педагоги, вчителі, підприємці, юристи, лікарі. Всього 120 кандидатів.

"Переконаний в тому, що тут зібралися фахові люди, господарники, які можуть об’єднати Київ не заради політики, а заради людей. І сьогодні ця команда йде на місцеві вибори, щоб творити майбутнє країни, міста, не політичними гаслами, а реальними справами", — додав Шахов.

    Реклама на dsnews.ua