• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Наступ влади на опозицію: Нацрада відібрала ліцензію у "Прямий ФМ"

Реклама на dsnews.ua

Національна рада з питань телебачення та радіомовленні позбавила радіостанцію "Прямий FM" ліцензії на мовлення

За анулювання сьогодні проголосувало п’ять членів Нацради, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу "Прямого".

Як відомо ТОВ "Телеканал "Прямий", яке є юридичною особою Прямого каналу, запустив радіостанцію "Прямий ФМ" у вересні 2018 року.

"В принципі, це вперше за цю історію Нацради виноситься подібне рішення щодо анулювання усіх ліцензій, тому що були аналогічні питання, і тоді проєкти рішень щодо анулювання не виносилися…виключно санкції у вигляді попереджень. Тобто, якась особлива увага до "Прямого". І тоді не вистачило голосів, і знову вже у вересні вони виносять це питання, ще й переносять засідання", — заявила генеральний продюсер телеканалу "Прямий" Світлана Орловська.

Народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко підкреслив, що за його інформацією є команда з Офісу президента системно давити "Прямий".

"Дуже важлива ситуація по телеканалу "Прямий" і по радіостанціях, тому що ми бачимо системний наступ на "Прямий". І "Державне бюро репресій" ним займається, це те, що я озвучував вчора інформацію, вона повністю зараз підтверджується, що є команда з Офісу президента системно давити "Прямий" і зараз підключається Нацрада з питань телебачення і радіомовлення", — сказав він.

"Ми будемо добиватися, щоб свобода слова в Україні була, і щоб телеканал "Прямий" міг працювати як і будь-який інший телеканал в нашій державі", — додав депутат.

Народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Володимир В’ятрович своєю чергою зазначив, що атака на "Прямий" відбувається за його проукраїнську і проєвропейську позицію.

Нагадаємо, 2 вересня народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко заявив, що опозиційний телеканал "Прямий" хочуть закрити за наказом з Офісу президента Зеленського.

"Я маю інформацію від своїх джерел, які мене не підводили, що була нарада в Офісі президента за участі силовиків, на якій була команда зупинити мовлення "Прямого" і був знайдений механізм – через арешт майна, продаж його через АРМА і зміну структури власників", — додав Гончаренко.

    Реклама на dsnews.ua