• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Наступним під санкції може потрапити телеканал українофоба Мураєва, — Білецький

"Національний корпус" не бере участі в акціях з вимогою закрити проросійський канал "Наш", який належить українофобу і ексрегіоналу Євгену Мураєву, щоб не нашкодити процесу відбирання у цього телеканалу ліцензії, що відбувається зараз

Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький
Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький
Реклама на dsnews.ua

Про це лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив в ефірі програми "Свобода словами Савіка Шустера", передає "ДС".

"Зараз, наскільки я розумію, йде до закриття "Нашого" Нацрадою радіо і телебачення. Давайте дочекаємося. Ми побачили, що влада готова робити хоча б деякі кроки для медійної безпеки країни. Давайте дочекаємося, поки це рішення буде прийнято. Будь-які дії, які зараз зможуть говорити про утиски (свободи. — ред.) слова, ускладнять для Нацради це рішення", — сказав Білецький.

Він запропонував не форсувати події і дочекатися, коли "Наш" буде позбавлений ліцензії.

"Наскільки мені відомо, саме "Наш" під прицілом — наступний по відбору у нього ліцензії на мовлення. Тому краще почекати, ніж нашкодити цій справі", — пояснив Білецький.

Сам канал Білецький назвав "не корисним, м'яко кажучи, каналом", але підкреслив, що це справа "дуже тонка, тому що тут завжди йдеться про свободу слова і подібних речах".

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, пов'язаних з Віктором Медведчуком — "112 Україна", Newsone і ZIK. Крім телеканалів, під санкції потрапив нардеп Тарас Козак, який є їхнім формальним кінцевим бенефіціаром.

Керівниця Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк розповіла, що, крім заблокованих телеканалів NewsOne, ZIK та "112 Україна", величезна кількість попереджень за порушення стандартів журналістики отримав і канал "Наш".

    Реклама на dsnews.ua