• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Навколо Часового Яру ситуація особливо складна, - Сирський

Часів Яр контролюють Сили оборони України, попри спроби окупантів прорвати оборону східніше міста 

Мапа боїв, 6 квітня
Мапа боїв, 6 квітня
Реклама на dsnews.ua

Часів Яр залишається під контролем ЗСУ, про це розповів головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, пише "ДС".

Противник, використовуючи перевагу у повітрі, ракетах та артилерійських боєприпасах намагається досягти своєї мети щодо виходу на адміністративний кордон Донецької області. Ворог продовжує ведення наступальних дій вдень і вночі, застосовуючи штурмові групи за підтримки бронетехніки. На окремих напрямках намагається вести штурмові дії в пішому порядку, хвилями, від взводу до роти, інколи батальйону. 

"Особливо складна ситуація склалася на Бахмутському напрямку в районах східніше Часового Яру та Кліщіївки; на Авдіївському — в районах Бердичів, Орлівки, Водяного, Первомайського; на Новопавлівському — в районі Новомихайлівки", — повідомив Сирський. 

Та й загалом ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною. Найбільш жорсткі бої на сьогодні тривають в названих районах, де ворог намагається прорвати оборону наших військ. 

"Часів Яр залишається під нашим контролем, всі спроби противника прорватися до населеного пункту зазнали невдачі", — запевняє головнокомандувач ЗСУ.

Окрім того, за його словами, на Лиманському, Оріхівському та Херсонському напрямках обстановка також залишається напруженою. Противник веде локальні наступальні дії в районах Білогорівки, Веселого; на Оріхівському – в районах Роботине та Вербового з метою відновлення втраченого положення; намагається витіснити наші війська з плацдарму на лівому березі ріки Дніпро в районі Кринки. Але успіху на цих напрямках не має.

"Водночас на Куп'янському та Лиманському напрямках ми маємо і певний тактичний успіх. Сили оборони продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, виснажувати ворога, завдавати йому значних втрат в особовому складі, озброєнні та військовій техніці", — додає Сирський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua