• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Найєма звільнили з "Укроборонпрому"

У четвер, 29 квітня, Мустафа Найєм був звільнений з посади заступника генерального директора з питань активів, корпоративних прав та державного оборонного замовлення державного концерну "Укроборонпром"

Мустафа Найєм
Мустафа Найєм
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби держпідприємства, передає "ДС".

"З метою оптимізації організаційної структури Концерну посаду заступника Генерального директора з активів буде ліквідовано. У цілому штат Укроборонпрому буде оптимізовано на 10%", – йдеться у повідомленні.

Заступник Генерального директора з управління активами Mustafa Nayyem залишає ДК «Укроборонпром».З метою оптимізації...

Posted by Державний концерн "Укроборонпром" on Thursday, April 29, 2021

У соцмережі Facebook Найєм також прокоментував своє звільнення.

"Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень. Не буду приховувати, для мене це рішення було несподіваним. Тим не менш, наша співпраця з Концерном на цьому етапі закінчується. З поваги до всієї команди цей пост буде моїм єдиним публічним коментарем з цього приводу", – написав він.

Сегодня мой последний день в «Укроборонпроме».После очередной реорганизация мою должность сократили. Без объяснений....

Posted by Mustafa Nayyem on Thursday, April 29, 2021

Як писала "ДС", в середині листопада 2020 року Мустафа Найєм був призначений на посаду директора з управління активами ДК "Укроборонпром", а 1 березня 2021 року він став заступником генерального директора з управління активами.

До Національного антикорупційного бюро України 24 березня надійшла заява про вчинення кримінального правопорушення заступником ДК "Укроборонпром" Мустафою Найємом. Заяву подав колишній радник глави СБУ, представник наглядової ради ВАТ "Меридіан ім. С.П. Корольова" Вадим Гриб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua