• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

НАЗК "викликає на килим" заступника Міносвіти і представників 5 партій

Національна агенція з питань запобігання корупції запрошує для надання пояснень 14 осіб, серед яких присутні заступник міністра освіти та представники пʼятьох політичних партій

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні, яке оприлюднено в Telegram-каналі НАЗК, інформує "ДС".

"У наступні тижні НАЗК запрошує 14 осіб для надання пояснень про можливі порушення вимог Законів України "Про запобігання корупції" та "Про політичні партії в Україні". Так, у зв'язку з поданням недостовірних відомостей у декларації запрошується перший заступник міністра освіти і науки України Микола Кизим", — сказано у повідомленні.

Через несвоєчасне подання декларації запрошуються 8 осіб.

Для з'ясування обставин можливих порушень порядку подання фінансової звітності, для надання пояснень запрошуються представники політичних партій: Микола Катеринчук ("Європейська партія України"); Ігор Щедрін ("Демократична сокира"); Максим Ястремський ("Піратська партія України"); Ольга Безпалько ("Рух справедливості"); Андрій Андрушков ("Блок Міхеіла Саакашвілі").

Нагадаємо, наприкінці липня НАЗК почало перевірку декларацій проросійського політика Віктора Медведчука і кількох нардепів фракції "Слуга народу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua