• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Не бачать хворих дітей": Зеленський відповів на демарш мерів через карантин

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський вважає, що мери міст, що потрапили до "червоної" епідемічної зони, але не хочуть посилювати карантин, просто хочуть сподобатися городянам напередодні місцевих виборів

Про це він сказав під час візиту до Хмельницького, передає "ДС".

"Вони хочуть подобатися, все відчиняти, заплющувати очі та не бачити, що в цих містах 200 дітей захворіли. У нас просто не вистачить ліжок для хворих. Наприклад, Івано-Франківська область, якщо там кількість хворих така, я не розумію, чому область повинна потім бути схожою на Італію, ми бачимо, що там відбувається, просто немає ліжок", — зазначив глава держави.

Як приклад він навів Харківську та Одеську області, які стали лідерами по захворюваності на коронавірус.

"Там, де не було хворих, не було просто: "Давайте нам метро", "все буде нормально", а люди підтримують, виходять на вулиці. А чому в лідерах зараз Одеса і Харків? Ті області, де було 5, 10, 15 хворих. Так звідки зараз 100-200?", — обурився Зеленський.

Як повідомляла "ДС", Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила поліції реагувати на факти невиконання місцевою владою вимог карантину в регіонах "червоної зони".

    Реклама на dsnews.ua