• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Не д*очіть!" У мережу потрапило відео гучного скандалу в Харківській облраді

Реклама на dsnews.ua

На сесії Харківської обласної ради відбулася перепалка з використанням обсценної лексики між заступником глави облради Володимиром Скоробагачем та головою Харківської ОДА Олексієм Кучером

Відповідне відео зʼявилося в Telegram-каналі журналістки Олесі Медведєвої, передає "ДС".

Заступник голови облради Скоробагач звинуватив департамент ХОДА в неефективній роботі.

«У нас просто катастрофічна ситуація, викликана, я вважаю, саме роботою департаменту охорони здоровʼя. В якому стані палати, які ліжка взагалі? Я прошу купити 200 ліжок, потрібно 600 тисяч (гривень — ред), прошу вже пів року. Ви були в інфекційній лікарні? Подивіться взагалі, як люди лежать, в якому стані палати. Вони і так хворі, а ви їх добиваєте», — заявив Скоробагач.

Він також повідомив, що в лікарні не вистачає ліжок із підведеним киснем. При цьому заступник голови облради не соромився у виразах, назвавши «х**нею» озвучені плани по боротьбі з коронавірусом. Ці висловлювання викликали гнівну реакцію глави Харківської ОДА Олексія Кучера.

«Я буду відповідати так само різко. Х**ню це ви зараз городите. Тому що ніяких немає абсолютно конкретних прикладів, які б говорили про те, що у нас у департаменті хаос. Конкретні, я прошу, приклади. У нас недостатньо ліжок? Так. Стіни пошарпані? Так. Що ви робили пʼять років для того, щоб була інша ситуація? Ніх**а не робили разом із Булахом на пару. Тепер ви починаєте комусь предʼявляти претензії», — розлютився Кучер.

Глава ХОДА заявив, що його адміністрація вдень і вночі займається вирішенням проблем із постачанням киснем. Після цього Скоробагач підхопився зі свого місця і звинуватив Кучера у брехні.

«Це нісенітниця! Нічого не приймаєте, що не д*очіть», — закричав заступник голови облради.

«Ніх**а ви не робите! Що не «д*очіть»? Що не «д*очіть?» — відповів керівник ОДА.

Перепалка продовжилася взаємними звинуваченнями у бездіяльності під час пандемії коронавірусу. Скоробагач нагадав, що в департаменті охорони здоровʼя пів року немає голови, а Кучер, у свою чергу, заявив, що його опонент пʼять років нічого не робив.

    Реклама на dsnews.ua