• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Не дипломатія: Кравчук назвав кращий спосіб завершити війну на Донбасі

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук переконаний, що найкращим варіантом вирішення конфлікту на Донбасі буде силове звільнення окупованої території

Реклама на dsnews.ua

Про це Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Що б ми не робили, як би не робили, вони знайдуть причини і блокуватимуть. Тому нам потрібно діяти системно, послідовно, наполегливо, рішуче, і весь час звертатися до міжнародного співтовариства, щоб зрозуміли, хто є хто, що Росія агресор і окупант", — сказав Кравчук.

Найкращим варіантом Кравчук назвав силове вирішення, однак в такому випадку потрібно зважити всі "за" і "проти".

"Найкращий шлях — викинути її (Росію — ред.) силою, це відверто кажучи. Просто взяти і викинути. Але для цього потрібно зважити ситуацію. Викинути силою — це означає почати активні бойові дії, і ми не знаємо наслідків. По-друге, ми знаємо, що сьогодні маємо справу не зі слабеньким у військовому плані партнером, а з великою ядерною державою. Тому тільки один шлях — дипломатичний і політичний, і шляхом санкцій, їх потрібно розширювати і застосовувати до Росії", — сказав Кравчук.

Як повідомляла "ДС", раніше Леонід Кравчук заявив, що план "Б" для України в контексті агресії Росії на Донбасі буде полягати у визнанні того факту, що в регіоні йде війна.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua