• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Не впевнений, що це буде навчання": Нардеп розповів про майбутню поїздку "слуг" до Трускавця

Нардеп від "Слуги народу" Олексій Устенко підтвердив, що парламентаріїв повезуть до Трускавця, однак не впевнений, що це можна назвати навчанням

Олексій Устенко
Олексій Устенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав Вестям, передає "ДС".

Журналіст запитав, чи правда, що нардепів 2 жовтня повезуть на навчання до Трускавця, на що Устенко відповів ствердно.

"Не впевнений, що це буде навчання, вже нас пізно навчати. Швидше за все, це буде якась неформальна зустріч-зʼїзд партії, я про це чув, поки не розумію, чи буде це в Карпатах або іншому місці, начебто це кінець вересня-початок жовтня. Напевно, буде якийсь тімбілдінг, або, швидше за все, просто зустріч або обговорення питань, тому що два роки до виборів залишилося", — сказав Устенко.

"Є питання з приводу округів, по тому, що як далі йде, є питання з партбудівництва, їх багато, їх треба обговорювати колективно, і мені здається, що вони там і будуть обговорюватися. Тим паче, що є низка законів, які не пройшли до цього і повинні йти потім", — додав він.

Нагадаємо, в червні "слуга" Корнієнко говорив, що політична партія "Слуга народу" планує восени провести в Києві масштабний форум за участю президента Володимира Зеленського та понад 7 тисяч місцевих депутатів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua