• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Не йдіть шляхом Гітлера! Користувачі соцмережі жорстко розкритикували "опитування Зеленського"

Реклама на dsnews.ua

Чергове відеозвернення президента Володимира Зеленського до українців, в якому він анонсував "народне опитування" у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня, викликало хвилю обурення користувачів соцмережі

Так, відповідний допис глави держави, опублікований на його сторінці у Facebook, протягом години зібрав майже чотири тисячі переглядів і понад 1,5 тисячі коментарів, інформує "ДС".

Абсолютна більшість коментаторів висловила своє обурення і роздратування щодо ініціативи Зеленського.

"Після того, як Адольф Гітлер провів кілька опитувань і референдумів, нині в демократичній ФРН загальнонаціональні референдуми перебувають під категоричною забороною, як свідомо шахрайські й маніпулятивні. Дозволені виключно опитування місцевого рівня виключно на місцеві питання (типу дозволити палити на зупинці чи ні). Не йдіть шляхом Гітлера!" — прокоментував пост Зеленського політолог Олександр Палій.

"Щось нагадує голосування в недореспубліках. І це насторожує. Мало що в голову може стрельнути… І ще. В час пандемії створювати додатковий натовп на дільницях, адже потрібен буде додатковий час для "опитування" — це дуже "розумно", — обурилася Ірина Перец.

"На підставі якого закону ви будете проводити опитування? Який статус буде такого опитування і які будуть правові наслідки? За рахунок яких коштів буде проводитись таке опитування?" — поставив низку запитань користувач Oleh Savychuk. Його коментар набрав 300 "лайків".

Опитування Зеленського
Опитування Зеленського

Також багато коментаторів обурилися через, на їхню думку, зневажливе ставлення президента до громадян, зокрема через звернення "на ти".

"Я тобі не ти. Ми з тобою гусей не пасли. З кожним днем все менше і менше поваги до людей". — написала Natali Naty.

"Звертаючись "на ти", ти виказуєш неповагу до людей. Серед виборців є люди старші за тебе. А цей тренд "свого хлопця" залиш для підлеглих. Ми разом з тобою «телят не пасли»", — висловився Sergii Subbota.

Реакція користувачів на "опитування Зеленського"
Реакція користувачів на "опитування Зеленського"

Окрім цього користувачі запропонували свої варіанти запитань, обмежившись одним-двома, а не пʼятьма, як анонсував президент.

"Пропоную 25 жовтня винести лише одне питання: чи підтримуєте ви проведення негайних позачергових президентських виборів?" — написав Олег Головко.

"1. чому ви мені "тикаєте"? 2. з якого дива ви мене щось питаєте про місцеві вибори? ви забули, яку посаду обіймаєте? Виконуйте вже свою роботу, а не хамські відосіки знімайте", — зазначив Андрій Зубков.

"Не в тебе до нас повинні бути питання, а у нас до тебе", — категорично прокоментував Олександр Доценко.

"Які будуть питання, узнаєш 26 жовтня", — пожартував Volodymyr Karpus.

Реакція користувачів на "опитування Зеленського"
Реакція користувачів на "опитування Зеленського"

Дехто з коментаторів запропонував главі держави не проводити "опитування", а "уважно перечитати коментарі, з яких все стане зрозуміло".

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах. У рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст наразі невідомий. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент працює над реалізацією запровадження в Україні механізмів народовладдя.

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua