• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

НЕБАУ працює над тим, аби забезпечити переселенців тимчасовим житлом

Національний експертно-будівельний альянс України розробив проект будівництва модульних будинків, аби вирішити проблему із тимчасовим житлом для внутрішньо переміщених осіб.  І вже найближчим часом розпочнеться його реалізація

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив президент НЕБАУ Віктор Лещинський, передає "ДС".

За його словами, нині у зв’язку з військовою агресією Росії проти України близько 5 млн осіб покинули нашу державу, а більше 7 млн громадян є внутрішньо переміщеними особами.

Тож нині перед державою гостро постало питання із забезпеченням цих людей тимчасовим житлом:

"Для вирішення даної проблеми фахівці Альянсу розробили проект будівництва модульних будинків. Його представимо донорським організаціям для подальшої реалізації. Також ми звернулися і до західноукраїнських територіальних громад з проханням надати під реалізацію нашого проекту земельні ділянки в тимчасове безоплатне користування та провести до них відповідні комунікації".

Віктор Лещинський підкреслив, що ініціатива НЕБАУ отримала чимало позитивних відгуків. І вже найближчим часом почнуть реалізовувати перший такий проект. Тож певна кількість українських переселенців незабаром заселиться у своє тимчасове житло.

Юрій ІВАНОВ

    Реклама на dsnews.ua