• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Невелика сума: Зеленський у Луцьку пообіцяв ветеранам нову програму лікування

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський під час поїздки у Луцьк провів зустріч з ветеранами війни на Донбасі з Волинської області та обговорив, зокрема, проблеми надання медичної допомоги

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави, передає "ДС".

Ветерани підняли ряд актуальних для них питань, насамперед про доступ до медичної допомоги та поліпшення соціального забезпечення. Крім трьох діючих програм лікування, обговорили можливості для створення нової програми, яка покривала б дорогу медичну допомогу для ветеранів з інвалідністю.

"Для держави це незначна сума порівняно з тим, що ви віддали і віддаєте Україні. Тому я тут з вами повністю згоден", - сказав президент.

Також до Володимира Зеленського звернулася мати одного із загиблих воїнів з проханням про скасування розважальних заходів і роботи розважальних закладів у День пам'яті захисників України 29 серпня. Володимир Зеленський повідомив, що це питання вже відпрацьоване, і День пам'яті захисників буде справжнім днем шани і скорботи за тими, хто віддав за Україну найцінніше - своє життя.

Президент підкреслив, що нещодавно у його Офісі була створена Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих, яка займається допомогою захисникам України. Глава держави очікує, що рада візьме на себе основні питання комунікації і буде допомагати з вирішенням актуальних проблем.

Як повідомляла "ДС", Кабінет Міністрів вирішив виділити 305 млн грн на житло українським військовослужбовцям, які брали участь в АТО/ООС.

    Реклама на dsnews.ua