• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Тиждень "шкільного перемир'я" була найтихішою на Донбасі з 2015 року, - Оліфер

Реклама на dsnews.ua
Тристороння контактна група на засіданні у Мінську констатувала суттєве зниження кількості обстрілу в період з 28 серпня по 3 вересня

Про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар представника України в Контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає "ДС".

"Тристороння контактна група зазначила, що в період з 28 серпня по 3 вересня 2017 року найнижче кількість обстрілів починаючи з 2015 року. В порядку контролю за дотриманням сталого режиму припинення вогню домовилися про проведення 13 вересня скайп-зустрічі підгрупи з безпеки", - написала вона.

Оліфер підкреслила, що для української сторони припинення вогню є принциповою умовою для всебічного продовження імплементації Мінських угод".

Вона додала, що продовжується обговорення питання обміну заручниками. Крім того, "залишається актуальним питання формування порядку денного роботи політичної підгрупи, "де Україна пропонує обговорювати скасування указу президента РФ про визнання документів, виданих квазивластями ОРДЛО; відмова від встановлення т. н "кордону"; відновлення Україною контролю за українсько-російським кордоном та створення робочої підгрупи по межі".

Нагадаємо, так званий "шкільний перемир'я набуло чинності опівночі 25 серпня.

    Реклама на dsnews.ua