• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Некомпетентність і комплекс Наполеона": в Міноборони передумали призначати Бутусова

Реклама на dsnews.ua

У Міністерстві оборони немає вакансій, які відповідають амбіціям журналіста Юрія Бутусова, який неодноразово критикував роботу відомства і повідомляв про зриви операцій українських спецслужб

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони, передає "ДС".

"Щира ідея долучити Юрий Бутусов до роботи у межах Міністерства оборони не передбачала пропозиції йому посади заступника, 1-го заступника, міністра оборони… За результатами розмови з шановним журналістом сьогодні, кадрові служби змушені повідомити про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій", — сказано в повідомленні.

"Для подібної швидкої кар’єри мають бути відповідні професійні підстави, які, за оцінкою кадрового органу МОУ, у кандидата Бутусова поки відсутні", — додали у відомстві.

У Міноборони також вказали на "космічного масштабу некомпетентність" Бутусова і наявність у нього комплексів.

"Порядок призначення на посади не передбачає винятків ані для людей, які вважають, що міністр оборони може призначати «міністра оборони», ані для авторів чудесних «програм», в яких поради космічного масштабу межують з космічного масштабу некомпетентністю, ані для людей з «комплексом Наполеона», — підкреслили у відомстві.

У Міноборони висловили готовність прийняти Бутусова на роботу, якщо він погодиться зайняти одну із запропонованих йому посад.

Сам Бутусов заявив, що міністр оборони Андрій Таран сам "запропонував йому вибрати "міністерську позицію", але замість запрошення на співбесіду до міністра, намагається заткнути мені рот маніпуляціями клерків … Це ж ви на своєму офіційному сайті вирішили мене запросити на посаду, яку я вважаю можливою зайняти".

Бутусов заявив, що погодиться працювати в Міністерстві оборони, якщо відомство запропонує йому конкретну посаду, яка буде відповідати його вимогам.

Однак пізніше журналіст погодився і оприлюднив програму дій.

    Реклама на dsnews.ua