• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Невідомий опублікував в мережі відео погроз українським угорцям: Аваков відповів "нацистові"

Реклама на dsnews.ua

В інтернеті опублікований відеоролик, на якому біля в'їзду в місто Берегово людина в камуфляжі на тлі символіки "Правого сектора" загрожує мешканцям Закарпатської області угорського походження

Даний ролик був опублікований в YouTube 27 листопада, передає "ДС" з посиланням на портал Karpatalja.ma.

Пізніше ролик видалили за порушення умов використання YouTube.

"Ви на українській землі. Ми знаємо кожного. Хто з вас отримав паспорт, або отримує якісь гранти ... Запам'ятайте, ми прийдемо до вас, ми всюди, ми всюди. Ми знаємо, де ви працюєте, де ви живете, де навчаються ваші діти. Уважно стежте за своїми думками і за своїми мріями про автономність. Інакше ми прийдемо за вами і вашими дітьми", — сказав чоловік.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, українські правоохоронці будуть жорстко переслідувати провокаторів, які виступають з погрозами на адресу громадян угорського походження.

"Провокатори, які загрожують українцям угорського походження, — це вороги держави. Докладемо всіх зусиль, щоб їх викрити і покарати. Україна захистить своїх громадян від екстремістів, навіть якщо провокація влаштована спецслужбами ворожої країни", — наводить слова міністра прес-служба МВС.

"Українська держава жорстко переслідувати нацистів і екстремістів", — пишуть в міністерстві.

Нагадаємо, Служба безпеки України перевіряє інформацію про можливі ознаки протиправної діяльності в діях депутатів Сюртівської сільської об'єднаної територіальної громади Закарпатської області. З ініціативи голови ОТГ, частина обранців під час прийняття присяги виконала національний гімн Угорщини.

    Реклама на dsnews.ua