• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"НФ" і БПП домовилися про те, як знімати Шокіна - Луценко

Реклама на dsnews.ua
Президент після консультацій підтримав депутатів в даному питанні

"Народний фронт" і "Блок Петра Порошенко" будуть голосувати за конституційні зміни в частині судової реформи для того, щоб у парламентаріїв була можливість висловлювати недовіру генпрокурору. Як повідомляє "ДС", таку заяву в кулуарах Верховної Ради зробив керівник фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко.

"У нас були вчора гострі шестигодинний дебати з представниками "Народного фронту". Ми досягли угоди про те, що "Народний фронт" і БПП будуть голосувати за зміни до Конституції в частині судової реформи", - зазначив Луценко.

При цьому політик зазначив, що президент після багатогодинних консультацій вважає можливим залишити за парламентом право висловлювати недовіру генпрокурору.

"Президент планує сьогодні внести до парламенту незмінений проект змін до Конституції - ред.), який передбачає можливість залишити за парламентом право висловлювати недовіру генпрокурору", - сказав Луценко.

Нагадаємо, 22 грудня 2015 року нардепи Верховної Ради України підтримали направлення до Конституційного суду України проекту закону №3524 "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)". Таке рішення підтримав 291 парламентарій.

Законопроект спрямований на реалізацію повномасштабної судової реформи і оновлення суддівського корпусу згідно з європейськими стандартами, відновлення довіри громадян до судової гілки влади, а також забезпечення належного функціонування прокуратури, адвокатури, системи виконання судових рішень.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 22 січня Конституційний Суд України визнав, що зміни до Конституції України щодо правосуддя відповідають вимогам статей 157 і 158 Основного Закону.

    Реклама на dsnews.ua