• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

МГЗ шантажує група екологічних активістів, — Давид Арахамія

Глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія переконаний, що Миколаївський глиноземний завод шантажує група екологічних активістів

Реклама на dsnews.ua

Таку позицію щодо подій навколо Миколаївського глиноземного заводу народний депутат України висловив в соцмережах, повідомляють НовостіN.

Під повідомленням в Facebook одного з активістів ГО "Стоп шлам" Давид Арахамія на питання про його оцінку дій міністра юстиції Малюськи у справі МГЗ написав: "Розцінюю що МГЗ шантажує група екологічних активістів (знаю про це 100%), підключаючи всі інші можливі ресурси, в тому числі корумпованих силовиків".

У відповідях на інші коментарі Арахамія підкреслив, що його завдання дбати про добробут Миколаївській області і його хвилюють робочі місця і сімʼї.

"Скоро ми в особах покажемо цих ляльководів з Києва. Прикро, що вони наших тупо втемну використовують, а ті ведуться. Я приїду в місто і розповім в особах хто це придумав, скільки грошей вже витратив, а ви мені поясніть — де в цьому бою інтереси Миколаєва", — написав народний депутат.

Нагадаємо, раніше Денис малюська назвав незаконною психологічну експертизу, на підставі якої «Стоп шлам» намагається відсудити у Миколаївського глиноземного заводу 9,2 млрд грн. моральної шкоди на користь нібито 1279 постраждалих. Експерти не опитали жодного з них, і не надали жодних документальних доказів екологічних порушень або розладу здоровʼя.

Центральна експертно-кваліфікаційна комісії при Мінʼюсті привернула експертів, які підписали цю експертизу, до дисциплінарної відповідальності і призупинила дію їхніх свідчень.

Водночас поліція і ДБР почали кримінальні провадження у шахрайських дій засновників організації «Стоп шлам» і численних порушень з боку судді та голови Заводського районного суду міста Миколаєва.

На підприємстві дії членів «Стоп шлам» неодноразово називали спланованою рейдерською атакою. У ЗМІ її повʼязують з Павлом Куфтирьов.

    Реклама на dsnews.ua