• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ніхто не питатиме про Донбас: Качура пояснив ініціативу щодо опитувань під час місцевих виборів

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт, який дозволяє провести всеукраїнське опитування одночасно з місцевими виборами, був дійсно суперечливий, проте разом із іншими авторами це питання врегулювали та реалізували ідею

Про це 24 каналу заявив нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура, передає "ДС".

"Така концепція (опитувань – ред.) була висловлена й Офісом президента, й керівництвом нашої фракції, й представниками нашого профільного комітету. Ми вважаємо, що доцільними є саме такі опитування, тому що останнім часом багато соціологічних досліджень маніпулятивні", — сказав Качура.

Нардеп розповів, що опитування допоможуть отримати точку зору, яка буде консультативною та не буде впливати на прийняття рішення. Можна запитати, наприклад, які вимоги повинні бути для чиновників, чи можуть бути членами наглядової ради іноземці.

Качура наголосив, що про Донбас ніхто не питатиме.

"Закиди, які на сьогоднішні існують, пов’язані виключно з тим, що місцеві вибори в нас наближаються. Були занепокоєння низки народних депутатів, що будуть ставити питання щодо Донбасу. Ми конкретно виписали розділ, підпункти, які регламентують це питання – щодо Донбасу не може проводитися жодних опитувань і щодо ситуації миру в країні", – додав Качура.

Нагадаємо, раніше представник України в Тристоронній контактній групі, перший президент Леонід Кравчук не виключав проведення всеукраїнського референдуму з питання надання Донбасу особливого статусу.

У свою чергу, перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук допустив можливість винесення на всеукраїнський референдум закону про особливий статус Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua