• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ніхто не вчитиме Україну, як втілювати адміністративну реформу, — Кулеба

Реклама на dsnews.ua

На переконання міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, адміністративна реформа є суто внутрішнім питанням України, жодна інша держава не має права втручатися

Про це Кулеба заявив під час візиту до Бухареста, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Він зазначив, що консультації з сусідніми країнами проводилися, і адміністративна реформа втілюється з урахуванням європейських стандартів та інтересів національних меншин.

"Що стосується адміністративної реформи, це внутрішнє питання України, жодна країна світу не буде нас вчити, як проводити адміністративну реформу в країні", — наголосив Дмитро Кулеба.

Він також додав, що "мовний закон" (про освіту – "ДС") не буде мінятися, оскільки він відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії.

"Ми не плануємо більше змінювати цей закон, але ми зацікавлені імплементувати його, щоб інтереси України та, конкретно у цьому випадку, інтереси Румунії були захищені", — сказав він.

Нагадаємо, через повний перехід навчання на українську мову Угорщина та Румунія виступали з критикою на адресу українського уряду.

Як писала "ДС", раніше уряд Болгарії вимагав не розділяти Болградський район Одеської області, мотивуючи це захистом прав болгарської національної меншини. Питання вдалося залагодити.

    Реклама на dsnews.ua