• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Ніяких виправдань: Гройсман зажадав покарати винних у загибелі дітей в Одесі

Реклама на dsnews.ua
Всі, хто винен у загибелі дітей в Одесі, повинні понести суворе покарання незалежно від посад

Таку заяву зробив на своїй сторінці у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Всі, хто винен у загибелі дітей в Одесі, повинні понести суворе покарання незалежно від посад. Я вчора дав доручення міністру внутрішніх справ Арсену Авакову голові Національної поліції Сергію Князєву сформувати групу з кращих слідчих, які повинні негайно виїхати на місце, встановити всі обставини цієї трагедії і виявити всіх, чиї дії або бездіяльність привели до неї", - заявив Гройсман.

"Ми всі повинні зробити висновки з трагедії, яка сталася в одеському таборі. Халатність, безвідповідальність, а особливо, якщо в їх основі - корупція, не можуть мати ніяких виправдань!", - додав прем'єр.

У мережі з'явилося відео ліквідації пожежі.

Прокуратура Одеської області почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом пожежі в одеському таборі "Вікторія" і вилучила там документацію.

Одеська місцева прокуратура № 1 спільно з органами поліції повідомили про підозру директору дитячого спортивно-оздоровчого табору "Вікторія" у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель дітей (ч. 2 ст. 270 КК України).

Крім того, співробітниками поліції затримані та спільно з прокуратурою повідомлено про підозру співробітниці табору, яка за функціональними обов'язками повинна була відповідати за пожежну безпеку в оздоровчому закладі.

    Реклама на dsnews.ua