• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Ніякий і чисто л*х". Глава ОАСК Вовк вкрай непривабливо висловлювався про Зеленського, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Глава Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павло Вовк раніше різко висловлювався на адресу Володимира Зеленського, коли той був ще кандидатом в президенти

Про це йдеться в розслідуванні "Слідство Інфо", опублікованому 3 листопада, передає "ДС".

Журналісти роздобули аудіозаписи, на яких судді ОАСК обговорюють інтерв'ю Володимира Зеленського. Записи нібито були зроблені в кабінеті одіозного Павла Вовка.

"Та він взагалі ніякий. Я вже кілька разів подивився його інтерв'ю. Чистий, бл*дь, лох ... Ну з точки зору жартів, напевно, легко йому даються. А з точки зору міркування: Хто це сидить за столом і що вони від мене хочуть? Яка нах*й економіка? Я ніх*я нікому не винен", — говорить чоловік з голосом, схожим на голос Вовка.

За словами журналістів, глава ОАСК почав підтримувати Зеленського тільки після того, як стало зрозуміло, що він переможе на президентських виборах.

Судді скандального суду вирішили зробити "подарунок" майбутньому президентові й зайнялися серіалом "Свати", забороненим до показу в Україні. Основним творцем серіалу була студія "Квартал 95" Зеленського. У розпал президентської кампанії, 26 березня 2019 року, вийшло рішення про дозвіл трансляції "Сватів" на території України. Крім того, ОАСК дозволив в'їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову, через якого серіал і був заборонений, оскільки він незаконно відвідував анексований Крим.

Нагадаємо, 3 листопада НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у зв'язку з тим, що він систематично ігнорував повістки від слідства, не з'являвся на допити та інші процесуальні дії.

НАБУ підозрює ряд суддів ОАСК у створенні злочинної організації, одержанні неправомірної вигоди за вплив, у втручанні в діяльність державного діяча, а також в організації дій, спрямованих на захоплення влади. У справі фігурують глава Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, заступники глави ОАСК Володимир Келеберда і Євген Аблов, судді Ігор Погребніченко, Ігор Качур та Олексій Огурцов, а також вже колишній глава Державної судової адміністрації Зіновій Холоднюк.

    Реклама на dsnews.ua