• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Никифоров про звинувачення Лукашенка: Україна бореться з бойовиками, а не тренує їх

Український лідер Володимир Зеленський назвав безпідставними звинувачення з боку самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка в підготовці на території України бойовиків, яких потім нібито направляють у Білорусь

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив прессекретар Зеленського Сергій Никифоров, перебуваючи в Миколаївській області, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу ОПУ.

"Президент наголошує на тому, що Україна бореться з бойовиками, а не тренує їх, як заявив Олександр Лукашенко. Заяви Олександра Лукашенка Володимир Зеленський називає безпідставними", – зазначив він.

Прессекретар президента зауважив, що зусилля української влади спрямовані на зміцнення безпеки в країні та повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.

На думку Сергія Никифорова, необґрунтовані заяви Олександра Лукашенка мають на меті відвернути увагу від драматичних подій, які розпочалися в Білорусі торік і тривають донині.

"Кризу, що почалася після президентських виборів, можна розвʼязати лише демократичним шляхом. Але Олександру Лукашенку забракло сміливості ним піти", – сказав прессекретар Зеленського.

За його словами, Володимир Зеленський наголошує, що Україна залишається вірним другом білоруського народу, але не втручається в політичні процеси інших держав.

"Сподіваємося, що не буде недружніх кроків стосовно України з боку Олександра Лукашенка. Якщо ж будуть – це отримає негайну й потужну відповідь і нашої держави, і міжнародної спільноти", – зазначив Сергій Никифоров.

Нагадаємо, також самопроголошений президент Білорусі назвав Україну додатковою загрозою, "якої раніше не було".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua