• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Миколаївські авіаремонтники пікетуватимуть Офіс президента через корупцію в Укроборонпромі

Трудовий колектив Миколаївського авіаремонтного підприємства (НАРП), що входить до складу ДК "Укроборонпром", оголосив про участь в акції протесту — пікетуванні Офісу Президента

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відкритому листі до Президента України Володимиру Зеленському, повідомляють "Подробности".

"Змушені звернутися до Вас вдруге, оскільки не отримали відповіді на попереднє звернення щодо ситуації, що склалася з призначенням директора нашого підприємства. Ви не відповіли і голові Профспілки оборонної промисловості України, який висловив стурбованість тиском на трудовий колектив НАРП", — відзначили в листі.

Працівники заводу обурені спробами глави Укроборонпрому Юрія Гусєва нав'язати їм нового керівника — Андрія Ликаренка.

"Вважаємо неприпустимим, щоб оборонним заводом керував чоловік у статусі обвинуваченого в кримінальному провадженні за статтею "шахрайство". Є достатньо підстав, щоб вважати ці дії Укроборонпрому, такими що мають корупційну основу. Суспільство має знати, якою є справжня мета Гусєва, який пропонує призначити директором стратегічного підприємства людину з кримінальним слідом", — відзначають в колективі.

Люди висловили підтримку чинному директору Віктору Кирницькому, в період управління якого завод став економічно успішним і забезпечив високі соціальні стандарти працівникам.

"Ми вражені, що нас не чують в обласній адміністрації, Укроборонпромі і в Офісі Президента України. Ваше колективне нехтування залишає колективу ДП НАРП єдину можливість донести свою позицію — активний протест. Ми змушені в рік 30-річчя Незалежності вийти на вулицю, оскільки влада відмовляється від спілкування з людьми, які утримують її своїми податками", — йдеться в листі.

При цьому, в трудовому колективі висловили обережну надію, що президенту вистачить розуміння цивілізовано вирішити конфлікт трудового колективу НАРП і глави Укроборонпрому, якого він особисто призначав на посаду.

    Реклама на dsnews.ua