• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Нові санкції проти Росії: в МЗС сказали, в чому винні фігуранти списку

У новий список санкцій Євросоюзу проти Росії в зв'язку з анексією Криму були включені люди, причетні до політичних переслідувань кримських татар

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ у зв'язку з рішенням ЄС ввести нові санкції проти громадян Росії, причетних до захоплення українських судів в Керченській протоці, передає "ДС".

"Міністерство закордонних справ України вітає рішення Ради Європейського Союзу запровадити санкції проти восьми представників російської окупаційної адміністрації в Криму, дії яких підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України", — сказано в заяві.

У МЗС зазначили, що включені в список особи причетні до переслідувань кримських татар та інших грубих порушень норм міжнародного гуманітарного права на тимчасово окупованому українському півострові.

"Європейський Союз засвідчив принциповість своєї позиції щодо захисту прав людини та відданості подальшому впровадженню політики невизнання спроби анексії Криму з боку Російської Федерації… Дія обмежувальних заходів ЄС має тривати, допоки РФ не припинить тимчасову окупацію Криму та інші грубі порушення норм міжнародного права", — підкреслили у відомстві.

Як повідомляла "ДС", 11 жовтня Євросоюз ввів санкції проти ще восьми росіян, причетних до агресії проти України та захоплення українських кораблів у Керченській протоці в 2018 році.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua