• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Нові вибори мера Харкова: у Раді досі не отримали клопотання

Реклама на dsnews.ua

Профільний комітет Верховної Ради не отримував клопотання Харківської міської ради про призначення нових виборів міського голови

Про це повідомив "Суспільному" у відповіді на запит керівник відділу роботи з публічною інформацією Олександр Кузьмін, передає "ДС".

"Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування не надходило клопотання Харківської міської ради про призначення позачергових виборів Харківського міського голови", — йдеться у листі.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов у свою чергу під час брифінгу 5 січня, відповідаючи на питання, чи направляв він звернення до Верховної Ради, сказав, що вже коментував це, а на уточнюючу репліку додав: "Я щось зробив не по закону? Я все виконав, усі норми закону".

Нагадаємо, Терехов повідомляв, що звернувся до Верховної Ради з проханням призначити позачергові вибори мера міста через смерть Геннадія Кернеса.

Як писала "ДС", мер Харкова Геннадій Кернес, у якого раніше діагностували COVID-19, помер в німецькій клініці після тривалого лікування. Його поховали в Харкові 23 грудня.

Зараз Харковом керує секретар міськради Ігор Терехов. Ці обовʼязки він виконуватиме до виборів мера. Згідно з чинним законодавством, Верховна Рада повинна визначитися з датою виборів протягом 90 днів.

    Реклама на dsnews.ua