• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Нового главу МОЗ призначать в четвер, — Арахамія

Верховна Рада розгляне призначення головного санітарного лікаря Віктора Ляшка міністром охорони здоров'я на засіданні у четвер, 20 травня

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в кулуарах парламенту голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Арахамія розповів, що ВР ще визначиться, завтра чи післязавтра будуть голосувати кадрові питання про призначення трьох нових міністрів замість звільнених сьогодні. Голосування відбудеться в рамках чергового пленарного засідання парламенту. Однак більш імовірно, що кадрові питання будуть розглядатися в четвер.

Говорячи про кандидатуру Ляшка на посаду міністра охорони здоровʼя, Арахамія сказав, що "ми ще не рахували (кількість голосів – УНІАН), їх достатньо, щоб подати кандидатуру Ляшка. Для цього потрібно всього 170 голосів, і ми вчора їх легко назбирали. Я думаю, що 240 голосів ми зберемо".

Говорячи про відставку Степанова, Арахамія заявив, що він поніс політичну відповідальність.

"Ми майже остання країна щодо вакцинації зараз", — зазначив він.

Також голова фракції "СН" зазначив, що в разі підтримки кандидатури Ляшка в парламенті, він має показати свою ефективність протягом півроку.

"Будь-який міністр завжди має такий неформальний термін, і після того вже є якась попередня оцінка його діяльності", — сказав Арахамія.

Він додав, що від Ляшка очікують насамперед організації проведення вакцинації вакцинами, які зараз надходять до України.

Крім того, Арахамія заявив, що до осені не прогнозує більше кадрових змін в уряді.

"Мій прогноз – до осені не буде жодних міністерських кадрових змін. Вони можуть бути на великих підприємствах, але міністерських змін я не передбачаю", — підсумував голова фракції "СН".

Як повідомляла "ДС", 18 травня Верховна Рада звільнила Максима Степанова з посади міністра охорони здоровʼя.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua