• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Новий мер Чернівців задекларував мільйони готівкою, нерухомість та яхту

Реклама на dsnews.ua

Міський голова Чернівців Роман Клічук опублікував декларацію про доходи за 2019 рік, згідно із якою він має у власності два гектари землі, два житлових будинки, автомобіль Mercedes, яхту та мільйони гривень готівкою

Про це свідчить відповідна декларація посадовця, яку оприлюднено на сайті НАЗК у суботу, 2 січня, передає "ДС".

Згідно з документом, посадовець проживає спільно із дружиною та двома синами у житловому будинку в Чернівцях площею 523,8 квадратних метри. Також у місті вони спільно володіють земельною ділянкою на 616 квадратних метрів.

Із нерухомості Клічук задекларував кілька земельних ділянок в Івано-Франківській та Чернівецькій областях загальною площею майже 2,5 гектари.

Із транспортних засобів мер задекларував автомобіль Mercedes-BENZ S 350 2017 року випуску, вартість якого, згідно з декларацією, складає понад 4 млн гривень та яхту GALEON 370 HTC 20 вартістю 7,7 млн.

Декларація посадовця свідчить, що у 2019 році він був власником чотирьох підприємств — ТзОВ «Агрофірма Калина», ТзОВ «РОМА», ТзОВ «Гойра Груп» та ТзОВ «Брусницька мацеста». Найдорожче оцінюють фірму «Гойра Груп» у 53 млн гривень, ТзОВ «РОМА» оцінюється у 24,5 млн гривень, «Агрофірма Калина» — у 1,25 млн гривень, ТзОВ «Брусницька мацеста» коштує 40 тисяч гривень. Також Клічук є кінцевим бенефіціаром двох дочірніх підприємств -«Норма» та«Калина-1».

Заробітну плату у 2019 році Клічук отримував із двох підприємств — ТзОВ «РОМА», де він заробив більше пів мільйона гривень та ПРАТ «Фірма Бакалія», на який меру виплатили майже 130 тис. гривень зарплати.

У 2019 році Клічук поклав на кілька банківськів рахунків понад 2 млн гривень, а 300 тис. гривень позичив третім особам. Але головні активи мер Чернівців тримає готівкою — це 301 тис. євро, 253,5 тис. доларів та понад 14 млн гривень.

Нагадаємо, У другому турі виборів мера Чернівців у листопаді 2020 року переміг підприємець Роман Клічук — висуванець партії "Єдина Альтернатива". Згідно із підрахунками голосів, за Клічука проголосували 59,54% виборців. За його опонента, Віталія Михайлішина, віддали голоси 37, 5% виборців.

    Реклама на dsnews.ua