• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Новий порядок установки МАФів через Prozorro сприятиме прикриттю "Шанхаю" в Києві, - Голобуцький

Рішення про новий порядок розміщення тимчасових споруд у столиці затягують ті депутати Київради, які отримують прибутки від незаконних МАФів

Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний експерт Олексій Голобуцький.

"Київрада зібралася розглядати питання про упорядкування всіляких шаурмічних, будок та інших кіосків, через які деякі райони Києва схожі на Шанхай. Але деякі партії в Київраді намагаються затягнути з ухваленням рішення. Наскільки мені відомо існує декілька альтернативних проектів, в тому числі від слуг, по МАФах, за якими стоять крупні "мережовики". Звісно, новий порядок установки МАФів через Prozorro, очищення від МАФів пришкільних територій і загалом приведення порядку з МАФами в місті разом призведе до прикриття цього всього Шанхаю, а разом з ним і зупинить потоки повз бюджет. Тож дуже скоро ми дізнаємося, хто з депутатів "прикурює" від незаконних МАФів", — наголосив Голобуцький.

Він зазначив, що останні опитування свідчать про те, що рішення столичної влади провести реформу і прибрати незаконні МАФи відповідає бажанням киян.

"Рейтинг" на цю тему провів цікаве дослідження: 73% опитаних підтримали нещодавню "чистку" підземних переходів столиці від МАФів, 70% згодні з твердженням, що зовнішній вигляд МАФів псує архітектурний вигляд столиці. Більше 80% опитаних підтримують заборону на продаж тютюнових виробів у МАФах біля шкіл і дошкільних закладів, 69% підтримують заборону продажу алкоголю в кіосках. І так далі. Такі високі показники однозначно вказують на те, що у місті існує проблема з МАФами і кияни дають столичній владі карт-бланш на її вирішення", — підсумував Голобуцький.

    Реклама на dsnews.ua