• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ОАСК став на бік Управління держохорони: Тупицького і далі не пускатимуть до КСУ

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький програв судову справу проти Управління держохорони, співробітники якого не пускали суддю в будівлю КСУ

Олександр Тупицький
Олександр Тупицький
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Окружного адміністративного суду Києва, передає "ДС".

Зазначено, що Окружний адміністративний суд Києва розглянув заяву Тупицького про забезпечення позову, в якому він просив суд заборонити УДО перешкоджати виконанню ним повноважень голови суду.

"8 лютого у відкритому судовому засіданні ОАСК постановив — відмовити в його задоволенні, оскільки суд дійшов висновку про відсутність правових підстав для цього", — зазначає суд.

В ОАСК підкреслюють, що позивач не надав належних і допустимих доказів на підтвердження існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди його правам та інтересам до ухвалення рішення в даній справі.

"На думку суду, застосування обраних позивачем заходів забезпечення позову не може ґрунтуватися на тих обставинах, якими позивач обґрунтовує свої позовні вимоги, оскільки цю оцінку суд надає виключно при розгляді справи по суті", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Тупицький подав відповідний позов до суду в кінці січня.

Як повідомляла "ДС", 29 грудня 2020 року президент Володимир Зеленський відсторонив Олександра Тупицького з посади голови Конституційного суду на два місяці.

19 січня співробітники Управління держохорони відмовилися пропускати Олександра Тупицького в КСУ.

В цей же день Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Главу КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка.

20 січня Тупицький також не зміг потрапити до будівлі КСУ.

    Реклама на dsnews.ua