• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ОАСК закрив справу про заборону "Партії Шарія": названо причину

Реклама на dsnews.ua

Окружний адміністративний суд міста Києва закрив провадження у справі за позовом Віктора Шарія до Міністерства юстиції України, у якому позивач визнати протиправною бездіяльність Мін’юсту щодо неприйняття рішення про звернення до суду з адміністративним позовом про заборону діяльності політичної партії "Партія Шарія"

Про це йдеться в повідомленні пресслужби суду, передає "ДС".

Серед інших вимог позивача було зобов’язати відповідача звернутись до суду з позовом про заборону вказаної партії.

"Провадження у справі було відкрито 11 листопада 2020 року, а 4 грудня 2020 року позивачем було подано до суду заяву про відмову від позову. ОАСК ухвалив прийняти відмову позивача від позову та закрив провадження у справі", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Віктор Шарій вимагав зобов’язати Мінʼюст через суд заборонити діяльність "Партії Шарія". На думку Віктора Шарія, "використання його прізвища в назві партії не повинно відбуватись без його згоди".

Крім того, Віктор Шарій у позові вказав, що не є членом партії, не працює в ній та не входить до складу її керівних органів.

Зауважимо, що це вже щонайменше друга спроба заборонити "Партію Шарія" через ОАСК. У липні адмінсуд повідомляв про інше позовне звернення, де підставою для заборони політсили було порушення закону про декомунізацію.

    Реклама на dsnews.ua