• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Обміни військовополоненими з РФ тривають, - Зеленський

Обміни полоненими є і не тільки глобальні, а є і просто на місці

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Зеленський заявив, що обміни військовополоненими з РФ тривають, часто не публічно, іноді прямо на полі бою. Про це президент повідомив інтерв'ю інформагентству Associated Press, яке оприлюднила його, пише "ДС".

"Ми боремося за кожну таку нашу людину. Ми міняємо. Ми наповнюємо свій обмінний фонд росіянами, і потім відбуваються обміни. Дуже часто ми обмінюємо військовополонених не так голосно, не так публічно. Скажу відверто — міняємо прямо на полі бою. Коли в нас 10 їхніх полонених, а в них є кілька наших хлопців — і ми міняємо. Це по-різному буває", — заявив президент.

За його словами, обміни є і не тільки глобальні, а є і прямо на місці. На все це є доручення у командирів, і вони знають, що їм робити.

Зеленський нагадав, що за останні пів року Україні вдалося повернути близько 100 своїх військовослужбовців із полону РФ, а з початку повномасштабного вторгнення РФ кілька тисяч. Ще кілька тисяч, за його словами, наразі перебувають у полоні.

Глава держави також послав сигнал сім'ям військовослужбовців, які чекають на їхнє звільнення з полону, і заявив: "Україна боротиметься за кожного і кожну".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua