Оборонці неба цієї ночі знищили 24 з 25 дронів
Дві ракети й один безпілотник ЗСУ не вдалося збити
![](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/d/f8/83cfd7cd-ae780edaf4bbef60936dc46e2a759f8d.jpg?v=6392_1)
Про це інформують у Генштабі ЗСУ, пише "ДС".
У ніч на 2 червня 2024 року російські окупанти атакували Україну крилатою ракетою "Іскандер-К" із тимчасово окупованого ними Криму в напрямку Харківської області, зенітною керованою ракетою С-300 із тимчасово окупованої території Донеччини та 25 ударними БпЛА типу "Shahed" із мису Чауда (ТОТ Криму), районів Єйська та Приморсько-Ахтарська (РФ).
Упродовж ночі українська ППО збила 24 "шахеди" у Миколаївській, Одеській, Херсонській, Київській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Вінницькій областях.
"Відбивали удар винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та мобільні вогневі групи Сил оборони України, залучались засоби радіоелектронної боротьби", — каже командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук.