• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Звернень щодо затриманих чи постраждалих у Білорусі українців поки не було, — МЗС

Реклама на dsnews.ua

Посольство України в Республіці Білорусь поки не отримувало звернень щодо затриманих чи постраждалих під час протестів громадян України

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України у відповідь на запит інформаційного агентства "Укрінформ", передає "ДС".

"Станом на зараз звернень щодо затриманих чи постраждалих громадян України до Посольства України в Білорусі не надходило. Консульский відділ посольства вживає заходів щодо зʼясування можливої наявності громадян України серед постраждалих та затриманих під час сутичок протестувальників з правоохоронцями", — йдеться у відповіді МЗС.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства щодо протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів.

    Реклама на dsnews.ua