• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

ОБСЄ помітила окупантів з пов'язками "СЦКК" на ділянках розведення сил

Реклама на dsnews.ua

В минулу добу, 26 вересня, бойовики з зовнішніми пов'язками з написом "СЦКК" продовжували незаконно перебувати на дільницях розведення сил у Станиці Луганській

Про це повідомляється в щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, передає "ДС".

В межах ділянки розведення в районі н.п. Станиця Луганська (підконтрольний уряду, 16 км на північний схід від Луганська) спостерігачі бачили 2 членів збройних формувань (з нарукавними пов'язками з написом "СЦКК") між новим прольотом моста біля Станиці Луганській (15 км на північний схід від Луганська) та блокпостом збройних формувань на південь від моста.

Крім того, поблизу блокпоста російських збройних формувань на південь від ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний уряду, 60 км на захід від Луганська) команда СММ бачила 6 бойовиків з нарукавними пов'язками з написом "СЦКК", троє з яких зайшли всередину ділянки розведення приблизно на 350 м на північ від її південного краю і повернулися назад.

"Орієнтовно в 100 м на південь від південного краю ділянки розведення патруль місії бачив 42 робочих, які за допомогою важкої будівельної техніки здійснювали роботи вздовж автодороги Т1316, зокрема засипали гравій і проводили вирівнювання поверхні, а також вели раскапивальние роботи для установки пластмасових труб", — повідомили в СММ.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ з початку перемир'я, 27 липня, на Донбасі не підтвердила жодного загиблого серед цивільних, п'ять місцевих жителів отримали поранення.

    Реклама на dsnews.ua