• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Обстріляний у Києві джип знаходиться у власності фірми-фігуранта справи про фінансування тероризму - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Позашляховик Range Rover, в результаті обстрілу якого в центрі Києва загинув трирічний син депутата Київоблради В'ячеслава Соболєва, належить компанії-фігуранту справи про фінансування тероризму

Це Слідство.Info дізналося з реєстру судових рішень, передає "ДС".

У своїй електронній декларації Соболєв зазначив позашляховик 2013 року випуску, який він орендує у компанії "Донукрпроектнии". Джерела видання в правоохоронних органах підтвердили, що саме по цьому автомобілю злочинці стріляли 1 грудня на перехресті вулиць Льва Толстого та Тарасівській.

Фірма "Донукрпроектнии" була зареєстрована у Донецьку, а її засновником раніше був сам Соболєв. Сьогодні ця компанія фігурує у кримінальному провадженні про фінансування терористичних угруповань на окупованій території.

Слідства вважає, що "Донукрпроектнии" і ще ряд пов'язаних з Соболєвим юридичних осіб використовувалися для легалізації доходів незаконного бізнесу в ОРДЛО.

У тексті судового визначення, на яке посилаються журналісти "Слідство.Info", вказано, що з лютого 2006 по січень 2017 року ці компанії зробили між собою фінансові операції майже на 678 млн гривень. Серед фігурантів справи - ТОВ "Обжора", яким Соболєв володів до 2007 року.

Відзначається, що в 2014 році мережа супермаркетів "Обжора" продовжила роботу в окупованих районах Донецької області.

Нагадаємо, сьогодні, 1 грудня, у центрі Києва невідомі стріляли у водія Range Rover, проте куля потрапила в дитини, який знаходився в салоні машини.

ЗМІ повідомляли, що позашляховик в результаті обстрілу якого в центрі Києва загинув трирічний хлопчик, належить депутату Київської облради від фракції БПП В'ячеслава Соболєва. Дитина був сином Соболєва.

Сам Соболєв підтвердив, що під час замаху на його життя при обстрілі джипа був смертельно поранений його трирічний син.

    Реклама на dsnews.ua