• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Обвинувачений у справі Вовка скандальний юрист Ростислав Кравець почав вичитувати посла Швеції в Україні

Афілійований зі скандальним суддею Київського окружного адміністративного суду Павлом Вовком юрист Ростислав Кравець намагається впливати на українсько-шведські дипломатичні відносини

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, в інтерв'ю Українським новинам Ростислав Кравець прокоментував судовий спір між українським дилером «Журавлина» і шведською компанією Scania Україна. Юрист звинуватив посольство Швеції у втручанні в справу, яке «демонструє принизливе ставлення до України».

«Посол намагається втрутитися виключно в комерційний процес. І, може бути, він якимось чином навіть може бути в цьому зацікавлений», — сказав Ростислав Кравець.

Хто уповноважив скандального юриста Кравця коментувати дипломатичні відносини України та Швеції, а також публічно звинувачувати посла Швеції в лобізмі комерційних інтересів, невідомо. Нагадаємо, Кравець — фігурант кримінальної справи про захоплення влади разом з главою ОАСК Павлом Вовком. ЗМІ писали, що Кравець брав участь в оборудці Вовка по компрометації членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України: він подавав позови в підконтрольні суди на членів ВККС.

У своєму Facebook Ростислав Кравець написав, що більше не може терпіти «знущання» Кваліфкомісії, а тому подав позов, щоб її члени пішли у відставку. Юрист також висловлювався проти санкцій відносно депутата Верховної Ради, кума Путіна Віктора Медведчука. Він заявляв, що санкції РНБО грубо суперечать законодавству і Конституції України, а також Конвенції про захист прав і основоположних свобод. Він попередив Україну про те, що в майбутньому списку санкцій історія може привести до багатомільярдних позовів до держави про відшкодування шкоди. Крім того, Кравець через суд домагався скасування закону про новий український правопис.

В період Революції Гідності Ростислав Кравець захищав чиновників і суддів, обвинувачених у незаконному переслідуванні активістів. Зараз скандальний юрист підтримує вирок активістові і патріоту Сергію Стерненку в справі про викрадення депутата Комінтернівської райради Одеської області Сергія Щербіча з проросійської партії "Родіна".

    Реклама на dsnews.ua