• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Зобов'язані підкорятися рішенню уряду": Харків запровадить карантин вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

У Харкові з цих вихідних буде запроваджено карантин вихідного дня. Заперечувати або саботувати постанову Кабміну місцева влада не має наміру

Про це в коментарі виданню "Страна" повідомив директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко, передає "ДС".

"Ми будемо діяти в межах українського законодавства і виконувати постанову Кабміну незалежно від того, згодні ми з ними чи ні. Карантин вихідного дня вводимо не ми, а Уряд. У нас з точки зору законодавства просто немає правових варіантів не підкоритися. Давайте не розмірковувати про те, чи має постанова меншу юридичну силу, ніж закон, але обидва вони є обов'язковими до виконання на території держави. Поки не буде рішення, що це незаконно або неконституційно, ми зобов'язані підкоряться рішенню уряду. Оцінок цьому рішенню Кабміну ми не даємо", — розповів Юрій Сидоренко.

Як повідомляла "ДС", в Рівному вирішили не поспішати з карантином вихідного дня.

Мер Тернополя також засумнівався, чи варто вводити в місті дані заходи. У Кам'янці-Подільському хочуть дозволити рестораторам попрацювати хоча би в ці вихідні.

Також не планують вводити карантин вихідного дня в найближчі суботу та неділю, 14-15 листопада, в місті Слов'янськ Донецької області.

Крім того, петиція з вимогою скасувати карантин вихідного дня з'явилася на сайті президента Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua