• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Обшуки в "Укрзалізниці" пов'язані з членом наглядової ради, що організував поставки вагонів з Росії

Обшуки Державного бюро розслідувань у центральному офісі "УЗ" пов'язані з тим, що члена наглядової ради "Укрзалізниці" Адомаса Аудіцкаса підозрюють у причетності до організації поставок вагонів з Росії та одержанні неправомірної вигоди

ДБР
ДБР
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 1 квітня, який дозволив слідчим провести обшук на робочому місці підозрюваного, передає "ДС"

"Встановлено, що службові особи "Укрзалізниці" діючи під тиском членів наглядової ради цієї компанії, в 2020 році вступили в змову з посадовими особами ТОВ "Альфара", "БГС Рейл" і "Пиеспи Капітал", діючи всупереч вимозі постанови Кабміну від 30 грудня 2015 року №1147, сприяли ввезення на територію України вагонів з Російської Федерації, з метою отримання неправомірної вигоди для себе та інших осіб", — йдеться в ухвалі суду.

Кримінальне розслідування розпочато ще 3 листопада 2020 року.

Слідство підозрює, що ключову роль в цій схемі грав член наглядової ради Адомас Аудицкас.

"Надати слідчим групи і прокурорам дозвіл на проведення обшуку в нежитлових приміщеннях за місцем знаходження робочого місця Аудицкаса Адомаса 23.12.1982 року народження АТ "Українська залізниця" за адресою: м. Київ, вул. Єжи Гедройца, 5, каб. 301, з метою пошуку і вилучення таких віщань і документів", — йдеться в ухвалі суду на обшук.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) проводять обшуки в головному офісі АТ "Укрзалізниця". Втім, ніякі подробиці не розголошувалися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua