• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Очільник МВС розповів, коли облаштують західну ділянку кордону

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив про необхідність облаштування українського кордону як зі східного, так і із західного боку в 2022 і 2023 роках

Денис Монастирський
Денис Монастирський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ України, передає "ДС".

"Якісне облаштування всього кордону — це питання, яке ми маємо однозначно вирішити упродовж наступних двох років за президентською програмою. Ми плануємо наступного року облаштувати українсько-російську та українсько-білоруську ділянки кордону. Через рік, у 2023-му, має бути облаштований західний рубіж. Сьогодні з висоти пташиного польоту ми мали можливість подивитися на кордон із Польщею. Наша задача — спланувати, ознайомитися з тим, як все облаштовано, як працює, і що ще потрібно зробити", — сказав Монастирський.

Як повідомляється, 2 жовтня в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Рава-Руська" глава Держприкордонслужби Сергій Дейнеко ознайомив Монастирського з порядком пропуску громадян та транспортних засобів і заходами, які приймаються для протидії поширенню COVID-19 на території України. Зокрема, щодо застосування прикордонниками електронної перевірки COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат тестування або одужання від хвороби.

Також продемонстровано програмне забезпечення "SafeBorder", що дає можливість прикордонникам автоматизовано перевіряти чинність документа і його приналежності відповідній особі під час перетинання кордону України. Зазначається, що міністр особисто перевірив його роботу, надавши свій сертифікат про вакцинацію. 

Як писала "ДС", на кордоні між Україною та Польщею планують відкрити 3-4 нові пункти пропуску.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua