• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Очільник МВС заявив, що уряд погодив бронювання 90% рятувальників та поліціянтів

Кабінет міністрів ухвалив рішення про бронювання 90% особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка в Telegram, передає "ДС".

За його словами, раніше ухвалена постанова Кабміну передбачає, що кількість військовозобов’язаних працівників ДСНС та Нацполіції, які підлягають бронюванню, може становити понад 50% за окремим рішенням міністра оборони, прийнятим на підставі обґрунтованого звернення глави МВС.

Відповідно до цього й ухвалене узгоджене рішення про бронювання 90% особового складу, тим часом для решти співробітників діє така норма:

  • 10% співробітників ДСНС мають вибір: мобілізовуватися до лав Збройних сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби. 
  • 10% поліціянтів, які підлягають мобілізації, можуть долучитися до бригади "Лють" або додатково створених трьох бойових бригад Нацполіції.  

Клименко запевнив, що це рішення не вплине на оперативність та ефективність роботи ДСНС. Як зауважив міністр, позиція МВС полягає в тому, щоб працівники підрозділів оперативного реагування (пожежники, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо) були заброньовані повним складом. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua