• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Одіозний Ківа послав РНБО "в ж*пу": що передувало

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа послав в "ж*пу РНБО і їх засідання", заявивши, що йому не цікава думка влади

Про це Ківа заявив Telegram-каналу "PavlovskyNews", передає "ДС".

Нардеп ОПЗЖ Ілля Ківа
Нардеп ОПЗЖ Ілля Ківа

«У ж*пу ці РНБО і їх засідання. Мені не цікава думка влади» - саме так один з підписантів звернення до Конституційного суду з вимогою скасувати антикорупційну реформу Ілля Ківа пояснив свою позицію.

"За його словами, влада намагається догодити своїм кураторам, тоді як «антиконституційна історія з декларуванням всього-на-всього створила певні обставини для заробляння грошей в якості фактора тиску».

Нардеп від ОПЗЖ впевнений, що податкові органи повністю справляються з боротьбою з корупцією, а електронне декларування є штучною годівницею для іноземних агентів", — йдеться в повідомленні Telegram-каналу.

«Я вважаю, що КС прийняв правомірне рішення і мені плювати на засідання РНБО. У нас є вищий орган, який визначає законність, і цей орган — Конституційний суд», — підкреслив нардеп.

Нагадаємо, на засіданні Ради національної безпеки і оборони президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що система електронного декларування в Україні буде працювати, а найближчим часом до Верховної Ради подадуть відповідні законопроєкти.

    Реклама на dsnews.ua